A'dan Z'ye Ceviz Üreticiliği Semineri - 2022 

Seminerimizin gerçekleştirilmesine  katkı sağlayan sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

EkosolFarm Solucan Gubresi Ceviz Semineri.jpg
Ceviz Gennova copy.jpg
Ceviz Topraq Tarim .jpg
Ceviz Valagro.jpg

Federico López Larrinaga A'dan Z'ye Ceviz Üreticiliği Semineri 

Ceviz Üreticileri Derneği tarafından 04. Haziran.2022 tarihinde organize edilen ve sadece Ceviz Üreticileri Derneği Üyeleri ve sektörel paydaşlarımızın katılımına açık olarak düzenlenen İspanyol Ziraat Mühendisi Federico López Larrinaga A'dan Z'ye Ceviz Üreticiliği yayın sayfamıza hoşgeldiniz.

Seminerimiz 04.Haziran.2022 Cumartesi günü Canlı olarak yayınlanmıştır.

Seminerimizin 4 Bölüm halinde yayınlanan ve yaklaşık 6 saat süren tekrarını derneğimize bağış yaparak, bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Seminer yayın kanalımızla ilgili her türlü sorunuzu "Sorularınıza İletin"  sohbet ekranımız aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

Yayın aboneliği ile ilgili bilgiler için tıklayınız.

Seminerimizin yayınını sağlayan yayın sponsorumuza teşekkür ederiz.

 
EkosolFarm Solucan Gubresi Ceviz Semineri.jpg
Image by Benjamin Child
Federico Avatar.png

Federico López Larrinaga Kimdir

Belki bir çok üyemizin bizzat tanıdığı, birlikte çalışmalar yürüttüğü veya bahçelerinde çalışan ziraat mühendislerinin birlikte çalışmalar yaptığı Federico López  Larrinaga, 2003 yılından bu yana  nerdeyse tüm dünyada ceviz ve badem yetiştiriciliği konusunda uzman danışmalık veren NOGALTEC firmasının kurucusudur.

Uzmanlık alanı olan sert kabuklular konusunda hem Türkiye'de hem de bir çok ülkede danışmanlıklar veren Federico López  Larrinaga aynı zamanda Amerika Kaliforniya Ceviz Birliği, Şili Ceviz Birliği, Meksika Ceviz Birliği gibi kuruluşlarında danışman ziraat mühendisi kadrosunda yer almaktadır.

Sahip olduğu geniş bilgi ve tecrübeler ışığında hem ceviz üretimini bir fiil gerçekleştirmekte olan bahçe sahiplerine hem de ceviz yetiştiriciliği sektörüne yeni giriş yapmayı düşünen yatırımcılara özel olarak hazırladığı ve bir çok ülkede düzenlediği A'dan Z'ye Ceviz Yetiştiriciliği sunumunu Türkiye'de ilk kez Ceviz Üreticileri Derneği'nin organize ettiği seminerde anlatacak.

SUNUM

Seminerimizin gerçekleştirilmesine  katkı sağlayan sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

EkosolFarm Solucan Gubresi Ceviz Semineri.jpg
Ceviz Gennova copy.jpg
Ceviz Topraq Tarim .jpg
Ceviz Valagro.jpg

Diğer Ceviz Üreticiliği Derneği Videoları

 

SEMİNER NEDEN ÜCRETLİ?

 

Ceviz Üreticiliği Derneği yürürlükte bulunan dernekler yasası ve yönetmelikleri gereği üyelik kabul eden resmi bir dernektir.

Derneğimizin tüzüğünde de yer alan şartlar gereği, derneğimize üyelik başvuruları Dernek Genel Sekreterliğimiz aracılığıyla yapılmaktadır.

Derneğimizin faaliyetleri kapsamında, dernek web sitemiz www.ceviz.org.tr üzerinden dernek komitelerince düzenlenen tarafından webinar, seminer vb etkinliklerimize ve yine komitelerimiz tarafından yerli ve yabancı kaynaklardan derlenerek yayınlanan ceviz üreticiliği ile ilgili rapor, araştırma vb. bilgileri üyelerimize özel sayfalarımız aracılığıyla sadece üyelerimiz görüntüleyebilmektedir.

 

Derneğimiz, kuruluş tüzüğünde belirtilen amaçlar doğrultusunda seminer, konferans, webinar vb ücretli etkinlikler de düzenleyebilmektedir. Kar amacı gözetilmeyen bu gibi etkinliklerin bazılarına derneğe katkı amacıyla bağış yapılarak katılım sağlanabilir.

Derneğimize henüz üyelik başvurusunda bulunmamış üreticiler ve/veya sektör paydaşlarımızın da katılımına açık olan bazı etkinliklerimize derneğimize bağış karşılığında katılım imkanı sağlanmaktadır.

Nasıl Ödeme Yapacağım?

Seminer yayın kanalımız ekranı üzerinden bulunan ABONE OL! tuşuna bastığınız taktirde, sayfa sizi otomatik olarak üyelik giriş ekranına yönlendirecektir.

Eğer daha önce web sitemize üyelik başlattıysanız üyelik mail adresiniz ile veya Google / Facebook hesaplarınız ile üyelik hesabınıza giriş yapıp seminer kanalı izleme bağış ödemenizi ekrandaki yönergeleri takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Henüz üyelik hesabı açmamış olan misafirlerimiz, Yeni Üyelik Başlat tuşu ile sitemize yeni üyelik başlatabilirsiniz.

Sitemize YENİ SİTE ÜYELİĞİ başvurularınız dernek genel sekreterliğimizde onaylanmaktadır.

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN!

Ceviz Üreticileri Derneğimizle ilgili tüm yayınlarımızı YouTube Kanalımızdan izleyebilirsiniz.