top of page

Ceviz Üreticileri Derneği İklim Değişikliğinin Ceviz Üreticiliğine
Etkileri ve Çözüm Yolları Semineri 2024 Semineri Katılım Sözleşmesi

Ceviz Üreticileri Derneği (CÜD) tarafından 11.Mayıs.2024 tarihinde Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Konferans salonunda gerçekleştirilecek olan İklim Değişikliğinin Ceviz Üreticiliğine Etkileri ve Çözüm Yolları Semineri katılım şartları aşağıdaki gibidir.

 

 1. Seminer Tarihi: 11.Mayıs.2024

 2. Seminer Mekanı: Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü - İstanbul

 3. Seminer Başlangıç Saati: 09:30

 4. Seminer Tahmini Bitiş Saati: 18:00

 5. Semineri Düzenleyen Kurum: Ceviz Üreticileri Derneği

 6. Seminer Sunum Yapacak Eğitmen: Ziraat Mühendisi Federico Larrinaga

 7. Seminer Dili: İngilizce (Türkçe simültane çeviri)

 

Seminer Programı:

 

09:30 Seminer Alanı Giriş – Kayıt İşlemleri

10:00 Seminer Oturum Açılışı

10:45 Coffe Break – Kahve Molası

11:00 Seminer Oturum Programı
 

11:45 Öğlen Arası – Yemekli

 

13:30 Sponsor Firmalar Oturumu

14:30 Coffe Break – Kahve Molası

14:45 Seminer Oturum Programı

15:30 Coffe Break – Kahve Molası

16:15 Kapanış Oturumu

17:00 Seminer Kapanış Konuşmaları

 

 

Ceviz Üreticileri Derneği yönetim kurulu tarafından düzenlenecek olan A’dan Z’ye Ceviz Üreticileri Semineri tüm dernek üyeleri ve sektörel paydaşlarının katılımıyla gerçekleştirilecektir.

 

Seminer Katılım Ücreti:

Seminere katılım ücretlidir. 

Seminer katılım ücreti 2.500 TL’dir.

Seminer salonu kapasitesinin sınırlı olması sebebiyle, dernek üyelerinin satın almadığı katılım kontenjanı sayısında misafir katılımcı alınacaktır.

 

Ceviz Üreticileri Derneği www.ceviz.org.tr sitesi seminer sayfası üzerinden, sadece kredi kartı ile ödeme kabul etmektedir.

 

Kredi kartı ile ödeme yapılmasını takiben, Ceviz Üreticileri Derneği Genel Sekreterliği tarafından, katılımcılara tüm gerekli bilgilendirmeleri içeren bir elektronik posta iletilecektir.

 

Kredi Kartı ile yapılan ödemelere istinaden, dernek yasal bağış makbuzu düzenlenecektir.

 

Şartlar:

 

 1. Seminere katılımcı olarak ödemesini gerçekleştiren üye veya misafirler seminerin düzenleneceği mekana geliş-gidiş masrafları kendileri tarafından karşılanacaktır.

 2. Ceviz Üreticileri Derneği seminer için yurt dışından gelecek sunumu gerçekleştirecek eğitmenden kaynaklı olarak seminerin tarih ve başlangıç saatinde, katılımcılara önceden haber vermek kaydıyla revize ve/veya güncelleme yapabilecektir.

 3. Seminer gününde herhangi bir sebepten dolayı seminere katılamayan katılımcıların ödediği seminer katılım bedeli iade edilmeyecektir.

 4. Seminere katılımcı olarak katılacak kişilerin isimleri CÜD Genel Sekreterince kayıt altına alınacak ve katılım listesinde bulunmayan kişilerin seminere katılımına izin verilmeyecektir.

 5. Ceviz Üreticileri Derneği semineri görsel ve işitsel kayıtçılar ile kayıt altına alabilecektir.

 6. Seminer sırasında kayda alınmış bu görüntüleri dernek tanıtım faaliyetleri dahil olmak üzere derneğin tüm faaliyetlerinde kullanabilecek, yazılı-görsel medyada paylaşabilecektir.

 7. Katılımcılar KVKK kapsamında, kayıt altına alınacak etkinliğin kendi rızaları ve onayları ile kayıt altına alındığını kabul etmiş sayılacaklardır.

 8. Ödeme gerçekleştiren katılımcı, başkaca bir beyana, onaya gerek duymaksızın tüm bu şartları elektronik ortamda kabul etmiş sayılacaktır.

bottom of page