top of page

Ceviz Üreticileri Derneği A’dan Z’ye Ceviz Üreticileri Semineri Katılım Sözleşmesi

Ceviz Üreticileri Derneği (CÜD) tarafından 04.Haziran.2022’de Sakarya Yücesan Çiftliği’nde gerçekleştirilecek olan A’dan Z’ye Ceviz Üreticileri Semineri katılım şartları aşağıdaki gibidir.

 

 1. Seminer Tarihi: 04.Haziran.2022

 2. Seminer Mekanı: Yücesan Çiftliği Sakarya

 3. Seminer Başlangıç Saati: 09:00

 4. Seminer Tahmini Bitiş Saati: 19:00

 5. Semineri Düzenleyen Kurum: Ceviz Üreticileri Derneği

 6. Seminer Sunum Yapacak Eğitmen: Ziraat Mühendisi Federico Larrinaga

 7. Seminer Dili: İngilizce (Türkçe simültane çeviri)

 

Seminer Programı:

 

09:30 Seminer Alanı Giriş – Kayıt İşlemleri

10:00 Seminer Oturum Açılışı

10:45 Coffe Break – Kahve Molası

11:00 Seminer Oturum Programı

 

11:45 Öğlen Arası – Yemekli

 

13:00 Seminer Oturum Programı

13:45 Coffe Break – Kahve Molası

14:00 Seminer Oturum Programı

14:45 Coffe Break – Kahve Molası

 

15:30 Yücesan Çiftliği Ceviz Bahçesi İnceleme

 

17:30 Kapanış Oturumu

18:30 Seminer Kapanış Konuşmaları

 

 

Ceviz Üreticileri Derneği yönetim kurulu tarafından düzenlenecek olan A’dan Z’ye Ceviz Üreticileri Semineri tüm dernek üyeleri ve sektörel paydaşlarının katılımıyla gerçekleştirilecektir.

 

Seminer Katılım Ücreti:

Seminere katılım ücretlidir. 

Dernek üyelerinin katılım ücreti 1.000 TL’dir.

 

Her bir dernek üyesi en fazla 3 katılımcı ile seminere katılabilecektir. 3’ten fazla kişi ile katılım sağlamak isteyen üyeler, katılım kontenjanı sayısına bağlı olmak kaydıyla, dernek dışı misafir katılımcıların ücreti üzerinden katılımcı ödemesi yapabilecektir.

 

Seminer salonu kapasitesinin sınırlı olması sebebiyle, dernek üyelerinin satın almadığı katılım kontenjanı sayısında misafir katılımcı alınacaktır.

 

Misafir Katılımcı Katılım Bedeli kişi başı 1.500 TL’dir.

 

Ceviz Üreticileri Derneği www.ceviz.org.tr sitesi seminer sayfası üzerinden, sadece kredi kartı ile ödeme kabul etmektedir.

 

Kredi kartı ile ödeme yapılmasını takiben, Ceviz Üreticileri Derneği Genel Sekreterliği tarafından, katılımcılara tüm gerekli bilgilendirmeleri içeren bir elektronik posta iletilecektir.

 

Kredi Kartı ile yapılan ödemelere istinaden, dernek yasal bağış makbuzu düzenlenecektir.

 

Şartlar:

 

 1. Seminere katılımcı olarak ödemesini gerçekleştiren üye veya misafirler seminerin düzenleneceği mekana geliş-gidiş masrafları kendileri tarafından karşılanacaktır.

 2. Ceviz Üreticileri Derneği seminer için yurt dışından gelecek sunumu gerçekleştirecek eğitmenden kaynaklı olarak seminerin tarih ve başlangıç saatinde, katılımcılara önceden haber vermek kaydıyla revize ve/veya güncelleme yapabilecektir.

 3. Seminer gününde herhangi bir sebepten dolayı seminere katılamayan katılımcıların ödediği seminer katılım bedeli iade edilmeyecektir.

 4. Seminere katılımcı olarak katılacak kişilerin isimleri CÜD Genel Sekreterince kayıt altına alınacak ve katılım listesinde bulunmayan kişilerin seminere katılımına izin verilmeyecektir.

 5. Ceviz Üreticileri Derneği semineri görsel ve işitsel kayıtçılar ile kayıt altına alabilecektir.

 6. Seminer sırasında kayda alınmış bu görüntüleri dernek tanıtım faaliyetleri dahil olmak üzere derneğin tüm faaliyetlerinde kullanabilecek, yazılı-görsel medyada paylaşabilecektir.

 7. Katılımcılar KVKK kapsamında, kayıt altına alınacak etkinliğin kendi rızaları ve onayları ile kayıt altına alındığını kabul etmiş sayılacaklardır.

 8. Ödeme gerçekleştiren katılımcı, başkaca bir beyana, onaya gerek duymaksızın tüm bu şartları elektronik ortamda kabul etmiş sayılacaktır.

bottom of page