top of page

A'dan Z'ye Ceviz Üreticiliği Semineri - 2022 

Seminerimizin gerçekleştirilmesine  katkı sağlayan sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

EkosolFarm Solucan Gubresi Ceviz Semineri.jpg
Ceviz Gennova copy.jpg
Ceviz Topraq Tarim .jpg
Ceviz Valagro.jpg

Federico López Larrinaga A'dan Z'ye Ceviz Üreticiliği Semineri 

Ceviz Üreticileri Derneği tarafından 04. Haziran.2022 tarihinde organize edilecek olan ve sadece Ceviz Üreticileri Derneği Üyeleri ve sektörel paydaşlarımızın katılımına açık olarak düzenlenecek ilk seminerimizin konuğu bir çok üyemizin danışmanlığını da yürüten
İspanyol Ziraat Mühendisi Federico López Larrinaga olacak.

CUD Seminer Misafir Post sd.jpg

ÖZEL 
SEMİNER

Bu etkinliğe ücretli katılabilirsiniz..

LCV

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

04 Haziran 2022

Yücesan Çiftliği / Sakarya

Seminer Sponsorlarimiz2022 .png

KİMLER KATILABİLİR?

İspanyol Ziraat Mühendisi Federico Larrinaga’nın sunumu ile düzenlecek seminerimize tüm Ceviz Ürericileri Derneği üyelerimiz ve derneğimize henüz üyelik başlatmamış ceviz üreticileri, ceviz üreticiliğine başlamayı planlayan yatırımcılar, ceviz üreticiliğinde bizlere destek veren çözüm ortaklarımız, paydaşlarımız katılabilirler.

Image by Benjamin Child
Federico Avatar.png

Federico López Larrinaga Kimdir

Belki bir çok üyemizin bizzat tanıdığı, birlikte çalışmalar yürüttüğü veya bahçelerinde çalışan ziraat mühendislerinin birlikte çalışmalar yaptığı Federico López  Larrinaga, 2003 yılından bu yana  nerdeyse tüm dünyada ceviz ve badem yetiştiriciliği konusunda uzman danışmalık veren NOGALTEC firmasının kurucusudur.

Uzmanlık alanı olan sert kabuklular konusunda hem Türkiye'de hem de bir çok ülkede danışmanlıklar veren Federico López  Larrinaga aynı zamanda Amerika Kaliforniya Ceviz Birliği, Şili Ceviz Birliği, Meksika Ceviz Birliği gibi kuruluşlarında danışman ziraat mühendisi kadrosunda yer almaktadır.

Sahip olduğu geniş bilgi ve tecrübeler ışığında hem ceviz üretimini bir fiil gerçekleştirmekte olan bahçe sahiplerine hem de ceviz yetiştiriciliği sektörüne yeni giriş yapmayı düşünen yatırımcılara özel olarak hazırladığı ve bir çok ülkede düzenlediği A'dan Z'ye Ceviz Yetiştiriciliği sunumunu Türkiye'de ilk kez Ceviz Üreticileri Derneği'nin organize ettiği seminerde anlatacak.

SUNUM

SEMİNER KATILIM KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR.
EK KONTENJAN TALEBİ İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ

Seminer Katılım ve Bağış Ödeme Formu

Toplam Katılım 60 Kişilik Katılım Sağlanmıştır.

 

Seminerimizin gerçekleştirilmesine  katkı sağlayan sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

Seminer Sponsorlarimiz2022 .png
Seminer Post Sold Out sd.jpg
Ceviz Ureticileri Dernegi Güvenli Ödeme.png

👍 Teşekkürler.
TALEBİNİZ ALINMIŞTIR.
EN KISA SÜREDE MAIL ADRESİNIZ ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.

Ceviz Üreticiliği Derneği yürürlükte bulunan dernekler yasası ve yönetmelikleri gereği üyelik kabul eden resmi bir dernektir.

Derneğimizin tüzüğünde de yer alan şartlar gereği, derneğimize üyelik başvuruları Dernek Genel Sekreterliğimiz aracılığıyla yapılmaktadır.

Derneğimizin faaliyetleri kapsamında, dernek web sitemiz www.ceviz.org.tr üzerinden dernek komitelerince düzenlenen tarafından webinar, seminer vb etkinliklerimize ve yine komitelerimiz tarafından yerli ve yabancı kaynaklardan derlenerek yayınlanan ceviz üreticiliği ile ilgili rapor, araştırma vb. bilgileri üyelerimize özel sayfalarımız aracılığıyla sadece üyelerimiz görüntüleyebilmektedir.

 

Derneğimiz, kuruluş tüzüğünde belirtilen amaçlar doğrultusunda seminer, konferans, webinar vb ücretli etkinlikler de düzenleyebilmektedir. Kar amacı gözetilmeyen bu gibi etkinliklerin bazılarına derneğe katkı amacıyla bağış yapılarak katılım sağlanabilir.

Derneğimize henüz üyelik başvurunda bulunmamış üreticiler ve/veya sektör paydaşlarımızın da katılımına açık olan bazı etkinliklerimize derneğimize bağış karşılığında katılım imkanı sağlanmaktadır.

Yücesan

SEMİNER NEREDE DÜZENLENECEK?

Yucesan Ciftligi Sakarya.jpeg
Yucesan Ciftligi.png

Üyelerimizden Mert Yücesan'ın kurucusu olduğu Yücesan Çiftliğinde düzenlenecek olan ve bir tam gün sürmesi planlanan Seminer Etkinliğimiz'de, katılımcılar hem Yücesan Çiftliğinde öğlen yemeği ve coffe break aralarındaki ikramlardan faydalanabilecek, aynı zamanda Federico Larrinaga ile birlikte vakit geçirme şansı yakalayacaklar.

Image by Dom Fou

09:30 Seminer Alanı Giriş – Kayıt İşlemleri

10:00 Seminer Oturum Açılışı

10:45 Coffe Break – Kahve Molası

11:00 Seminer Oturum Programı
 

11:45 Öğlen Arası – Yemekli

 

13:00 Seminer Oturum Programı

13:45 Coffe Break – Kahve Molası

14:00 Seminer Oturum Programı

14:45 Coffe Break – Kahve Molası

 

15:30 Yücesan Çiftliği Ceviz Bahçesi İnceleme

 

17:30 Kapanış Oturumu

18:30 Seminer Kapanış Konuşmaları

SEMİNER PROGRAMI

SEMİNER HANGİ DİLDE DÜZENLENECEK?

İngilizce düzenlenecek olan semineri Türkçe dinlemek isteyen katılımcılar için kulaklık yardımıyla simültane çeviri hizmeti de sağlanacak.

KİMLER KATILACAK?

Seminerimizin düzenleneceği salonda sınırlı sayıda katılım gerçekleşebildiğinden dolayı toplam 60 kişilik katılımcı sayısı planlanmaktadır.

Ceviz Üreticileri Derneği Üyelerinin seminere katılımı tamamlanmış durumdadır. Derneğimizden üyelerimiz ve üyelerimizin seminere katılımını sağlamak istediği ziraat mühendisleri ve diğer konukları için 30 kişilik ücretli dernek üyesi katılım kotası dolmuş durumdadır.

Ceviz Üreticileri Derneği üyeleri dışından, misafir katılım sağlayacak sektörel paydaşlarımız veya derneğe üye olmayan ceviz yetiştiricileri ise kişi başı 1.500 TL her bir katılımcı için derneğimize bağış gerçekleştireceklerdir.

NE ZAMANA KADAR KATILIM BAĞIŞI ÖDENEBİLİR?

Seminerimize katılım sınırlı sayıda gerçekleşeceği için, seminerimize katılım sağlamak isteyen misafir katılımcıların,

en geç 29.Mayıs.2022 PAZAR gününe kadar aşağıda yer alan formu doldurup, kredi kartı ile online olarak bağışlarını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Katılım kontenjanımız sınırlı olduğu için 30 kişilik Misafir Katılımcı kontenjanımız dolduğunda sistem otomatik olarak ödeme sayfasını kapatacak ve sadece ek kontenjan talep formu açılacaktır.

NASIL ÖDEME YAPACAĞIM?

Seminerimize ödemenizi aşağıdaki formda zorunlu olan alanları doldurduktan sonra kredi kartınızla yapabileceksiniz.

Ödemenizi takiben info@ceviz.org.tr mail adresi üzerinden bağış ödemenizin yapıldığına ve onaylandığına dair bir onay maili gelecektir.


Ödemenizin tamamlanmasını takiben olası tüm sorularınız için dernek genel sekreterliğimiz ile telefon veya whatsapp hattımız aracılığıyla derneğimizle temasa geçerek, tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Form

Seminerimize 60 Kişilik Katılım Kontenjanımız dolmuştur. Online seminer katılımı sağlayabilirsiniz.

Seminerimizin gerçekleştirilmesine  katkı sağlayan sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

EkosolFarm Solucan Gubresi Ceviz Semineri.jpg
Ceviz Gennova copy.jpg
Ceviz Topraq Tarim .jpg
Ceviz Valagro.jpg
bottom of page