top of page

A'dan Z'ye Ceviz Üreticiliği Semineri - 2022 

Seminerimizin gerçekleştirilmesine  katkı sağlayan sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

EkosolFarm Solucan Gubresi Ceviz Semineri.jpg
Ceviz Gennova copy.jpg
Ceviz Topraq Tarim .jpg
Ceviz Valagro.jpg

Federico López Larrinaga A'dan Z'ye Ceviz Üreticiliği Semineri 

Ceviz Üreticileri Derneği tarafından 04. Haziran.2022 tarihinde organize edilecek olan ve sadece Ceviz Üreticileri Derneği Üyeleri ve sektörel paydaşlarımızın katılımına açık olarak düzenlenecek ilk seminerimizin konuğu bir çok üyemizin danışmanlığını da yürüten
İspanyol Ziraat Mühendisi Federico López Larrinaga olacak.

Seminerimize hem üyelerimiz hem de sektörel paydaşlarımızın yoğun ilgisinden dolayı katılım kontenjanımız dolmuştur.

Bu sebeple seminerimizden tüm ceviz yetiştiricileri ve katılmak için talep oluşturan takipçilerimiz için online olarak da yayınlanmasına karar verilmiştir.

Seminer Online Katilin Post.jpg

ÖZEL 
SEMİNER

Bu etkinliğe online katılabilirsiniz..

LCV

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

04 Haziran 2022

Yücesan Çiftliği / Sakarya

Seminer Sponsorlarimiz2022 .png

SEMİNER'E KİMLER KATILACAK?

İspanyol Ziraat Mühendisi Federico Larrinaga’nın sunumu ile düzenlecek seminerimize tüm Ceviz Ürericileri Derneği üyelerimiz ve derneğimize henüz üyelik başlatmamış ceviz üreticileri, ceviz üreticiliğine başlamayı planlayan yatırımcılar, ceviz üreticiliğinde bizlere destek veren çözüm ortaklarımız, paydaşlarımız katılım sağlayacaklar. 

Seminer salonundan yapılacak CANLI YAYIN ile tüm misafir katılımcılar da semineri takip edebilecekler.

Canlı yayınlanacak ve tekrarı sadece ÜYELERE ÖZEL alandan yayınlanacak seminerimize katılım için aşağıda yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Image by Benjamin Child
Federico Avatar.png

Federico López Larrinaga Kimdir

Belki bir çok üyemizin bizzat tanıdığı, birlikte çalışmalar yürüttüğü veya bahçelerinde çalışan ziraat mühendislerinin birlikte çalışmalar yaptığı Federico López  Larrinaga, 2003 yılından bu yana  nerdeyse tüm dünyada ceviz ve badem yetiştiriciliği konusunda uzman danışmalık veren NOGALTEC firmasının kurucusudur.

Uzmanlık alanı olan sert kabuklular konusunda hem Türkiye'de hem de bir çok ülkede danışmanlıklar veren Federico López  Larrinaga aynı zamanda Amerika Kaliforniya Ceviz Birliği, Şili Ceviz Birliği, Meksika Ceviz Birliği gibi kuruluşlarında danışman ziraat mühendisi kadrosunda yer almaktadır.

Sahip olduğu geniş bilgi ve tecrübeler ışığında hem ceviz üretimini bir fiil gerçekleştirmekte olan bahçe sahiplerine hem de ceviz yetiştiriciliği sektörüne yeni giriş yapmayı düşünen yatırımcılara özel olarak hazırladığı ve bir çok ülkede düzenlediği A'dan Z'ye Ceviz Yetiştiriciliği sunumunu Türkiye'de ilk kez Ceviz Üreticileri Derneği'nin organize ettiği seminerde anlatacak.

SUNUM

Yücesan

SEMİNER NEREDE DÜZENLENECEK?

Yucesan Ciftligi Sakarya.jpeg
Yucesan Ciftligi.png

Üyelerimizden Mert Yücesan'ın kurucusu olduğu Yücesan Çiftliğinde düzenlenecek olan ve bir tam gün sürmesi planlanan Seminer Etkinliğimiz, seminer ONLINE CANLI olarak yayınlanacak ve seminer sırasında chat ekranlarımız aracılığıyla Federico Larrinaga sorularınızı da seminer yöneticisi aracılığıyla iletebileceksiniz.

Image by Dom Fou

09:30 Seminer Alanı Giriş – Kayıt İşlemleri

10:00 Seminer Oturum Açılışı

10:45 Coffe Break – Kahve Molası

11:00 Seminer Oturum Programı
 

11:45 Öğlen Arası 

 

13:00 Seminer Oturum Programı

13:45 Coffe Break – Kahve Molası

14:00 Seminer Oturum Programı

14:45 Coffe Break – Kahve Molası

 

15:30 Yücesan Çiftliği Ceviz Bahçesi İnceleme

 

17:30 Kapanış Oturumu

18:30 Seminer Kapanış Konuşmaları

SEMİNER PROGRAMI

SEMİNER HANGİ DİLDE DÜZENLENECEK?

İngilizce düzenlenecek olan seminerin yayını sırasında dil seçeneği bulunacaktır. 
Türkçe dinlemek isteyen katılımcılar için simültane çeviri ile semineri izleyebileceklerdir.

KİMLER KATILABİLİR?

Ceviz yetişticiliği yapan üreticiler, ziraat mühendisleri, sektörel paydaşlar, ziraat akademisyenleri, öğrencileri gibi ceviz yetiştiriciliği konusu ile ilgili herkesin Türkiye'de ilk kez düzenlenecek olan böylesi önemli etkinliğe katılımlarını bekliyoruz.

KATILIM NEDEN ÜCRETLİ?

Ceviz Üreticileri Derneği tarım sektörünün önde gelen kuruluşlarından birisidir. Kar amacı gütmeyen derneğimizin tüm etkinliklerini üye aidatları, bağışlar ve sponsor destekleriyle gerçekleştirilmektedir.

Derneğimize henüz üyelik gerçekleştirmeyen üreticilerin de derneğimiz etkinliklerinden faydalanabilmesi için web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımız aracılığıyla, düzenlenen etkinliklerimize etkileşimli katılım sağlanmasını amaçlamaktayız.

 

Ceviz Üreticileri Derneği olarak gerçekleştirdirdiğimiz etkinliklerimizin amacı hem dernek üyelerimizin talepleri doğrultusunda uzman konuklarla Ceviz Yetiştiriciliği konusunda yeni ve güncel ulusal - uluslararası bilgilere sahip olunmasına aracılık etmek, hem de kar amacı gütmeyen derneğimize bağış imkanları sağlayarak daha fazla etkinlik düzenlenmesine olanak yaratmaktır.

 

Misafir katılımılarımız gibi dernek üyelerimiz de bağış ödeyerek seminere katılım sağlayabilmektedirler.

Seminerimizin ONLINE KATILIMCILARA ÖZEL CANLI YAYINI web sitemiz üzerinden, ONLINE KATILIMCILARA ÖZEL SAYFADAN yayınlanacaktır.

Aşağıda yer alan bağış formunu doldurup, bağış ödemenizi gerçekleştirdikten sonra size mail aracılığıyla gönderilecek bilgilerle yayın sayfasına erişim sağlayabileceksiniz.

Sadece dernek web sitemize gerçekleştirdiğiniz üyeliğinize özel görüntülenebilecek CANLI YAYIN sayfasına bağış ödemesi yapmayan hesapların erişimi mümkün olmayacaktır.

Sayfaya erişim ile ilgili her türlü sorunuzda CANLI YAYIN DESTEK ekibimiz Sorularınızı iletin ekranımız aracılığıyla size memnuniyetle destek sağlayacaklar. 

Seminerimizi ONLINE KATILIMCILARA özel sayfamızdan hem canlı olarak izleyebileceksiniz, hem de yayın bittikten sonra yayın tekrarını izleyebileceksiniz. 

Seminerimizin tekrar yayını 2 gün süre ile katılım sağlayan misafirlerimiz için açık kalacaktır.

NASIL ÖDEME YAPACAĞIM?

Seminerimize katılmak için bağış ödemenizi aşağıdaki formda zorunlu olan alanları doldurduktan sonra kredi kartınızla yapabileceksiniz.

Seminerimize Canlı Yayın ile Katılım Bağış Bedeli 500 TL 'dir. Ödeme sağlayıcı kuruluş tarafından asgari vade farkı ile kredi kartınıza taksit imkanı da ödeme sırasında sağlanmaktadır.

Ödemenizi takiben info@ceviz.org.tr mail adresi üzerinden bağış ödemenizin yapıldığına ve onaylandığına dair bir onay maili gelecektir.


Ödemenizin tamamlanmasını takiben olası tüm sorularınızı dernek genel sekreterliğimiz ile telefon veya Canlı Yayın Destek ekimizle whatsapp hattımız aracılığıyla temasa geçerek  iletebileceksiniz.

YAYININ TEKRARINI İZLEYEBİLECEK MİYİM?

NASIL İZLEYECEĞİM?

Form

Seminer Yayını İzleme ve Bağış Ödeme Formu

Seminerimizin gerçekleştirilmesine  katkı sağlayan sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

Seminer Sponsorlarimiz2022 .png

Dernek Üyesi Katılım Bağış Bedeli 1.000 ₺
Misafir Katılımcı Bağış Bedeli 1.500 ₺

* Kontenjan dolmuştur.

Seminere Online Katılım(₺)
Seminer Post Sold Out sd.jpg
Ceviz Ureticileri Dernegi Güvenli Ödeme.png

👍 Teşekkürler.
Ödemeniz kontrol edilecek ve onayladığı taktirde 

Ceviz Üreticiliği Derneği yürürlükte bulunan dernekler yasası ve yönetmelikleri gereği üyelik kabul eden resmi bir dernektir.

Derneğimizin tüzüğünde de yer alan şartlar gereği, derneğimize üyelik başvuruları Dernek Genel Sekreterliğimiz aracılığıyla yapılmaktadır.

Derneğimizin faaliyetleri kapsamında, dernek web sitemiz www.ceviz.org.tr üzerinden dernek komitelerince düzenlenen webinar, seminer vb etkinliklerimize ve yine komitelerimiz tarafından yerli ve yabancı kaynaklardan derlenerek yayınlanan ceviz üreticiliği ile ilgili rapor, araştırma vb. bilgileri üyelerimize özel sayfalarımız aracılığıyla sadece üyelerimiz görüntüleyebilmektedir.

 

Derneğimiz, kuruluş tüzüğünde belirtilen amaçlar doğrultusunda seminer, konferans, webinar vb ücretli etkinlikler de düzenleyebilmektedir. Kar amacı gözetilmeyen bu gibi etkinliklerin bazılarına derneğe katkı amacıyla bağış yapılarak katılım sağlanabilir.

Derneğimize henüz üyelik başvurunda bulunmamış üreticiler ve/veya sektör paydaşlarımızın da katılımına açık olan bazı etkinliklerimize derneğimize bağış karşılığında katılım imkanı sağlanmaktadır.

Seminerimizin gerçekleştirilmesine  katkı sağlayan sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

EkosolFarm Solucan Gubresi Ceviz Semineri.jpg
Ceviz Gennova copy.jpg
Ceviz Topraq Tarim .jpg
Ceviz Valagro.jpg
bottom of page